Конкурсы

Комментарии: 0

Міжнародний фотоконкурс ZEISS Photography Award

Міжнародний фотоконкурс ZEISS Photography Award проходить щороку. Цьогорічна тема «Бачити за межами – Несподіване» («Seeing Beyond – The Unexpected»).

Photogrammer – творча співдружність: Міжнародний фотоконкурс ZEISS Photography Award проходить щороку. Цьогорічна тема «Бачити за межами – Несподіване» («Seeing Beyond – The Unexpected»)

Учасники фотоконкурсу повинні представити серію яка складається з 5 – 10 світлин, котрі висвітлюють щоденну рутина і розкривають в ній щось незвичайне, неочікуване. Це може бути пейзаж або якась фізичне навколишнє середовище, емоції і взаємодія людей, щось політичне чи соціальне, або щось більш концептуальне. «Несподіваним» може бути все що завгодно! Це може бути щось глобальне, або особисте, може показувати світу щось відоме, але під іншим ракурсом, або щось нове. На фотоконкурс приймаються всі види знімків.

Подробнее
Комментарии: 0

Фотоконкурс Siena International Photography Awards

Фотоконкурс Siena International Photography Awards

Прийняти участь у фотоконкурсі Siena International Photography Awards можуть як професіональні фотографи, так і аматори фотомистецтва з усього світу.

Подробнее
Комментарии: 0

Міжнародний фотоконкурс Istanbul Photo Awards

Istanbul Photo Awards – міжнародний конкурс, що присвячений новинним фотографіям організатором якого є Anadolu Agency. До участі запрошуються фотожурналісти з усього світу.

Подробнее
Комментарии: 0

Четвертий міжнародний фотоконкурс CEPIC Stock Photography Awards

Фотограф Максим Яковчук: Четвертий міжнародний фотоконкурс CEPIC Stock Photography Awards

Міжнародний фотоконкурс CEPIC Stock Photography Awards було започатковано у 2015 році з метою підтримки традиційних стокових фотографій і захисту фотографів, котрі заслуговують на гідну компенсацію за свою роботу. З того часу кількість учасників сильно збільшилась і організатори фотоконкурсу збільшили призовий фонд до 15000€.

Подробнее
Комментарии: 0

Міжнародний фотоконкурс InterAction

Вже п’ятнадцять років фотоконкурс InterAction концентрується на гуманітарній і розвиваючій сферах. Цього року організатори пропонують всім бажаючим поділитися фотографіями на яких відображені інноваційні прагнення та зусилля, що надихають в сфері гуманітарної роботи, та роботи, що надихають на розвиток.

Photogrammer – творча співдружність: Міжнародний фотоконкурс InterAction

Цьогорічний фотоконкурс передбачає визначення переможців в 3 категоріях, а один фотограф отримає головний приз.

Подробнее
Комментарии: 0

Фотоконкурс для підлітків Future Photo Days

Фестиваль Odesa Photo Days започатковує конкурс фотографій для підлітків.

Фестиваль Odesa Photo Days започатковує конкурс фотографій для підлітків.

Фотографія є одним з найдоступніших медіа для відтворення реальності та фіксування навколишнього середовища. Світ є несподіваним і цікавим, кожна нова зустріч може принести сюрпризи, кожна подорож — нові враження, щоденний побут — історії з життя. Нам цікаво побачити світ, в якому ви живете! Експериментуйте та не бійтесь допускати помилки, головне історія, а не правила композиції (хоча з ними кадр виглядає краще).

Подробнее
Комментарии: 0

Міжнародний фотоконкурс Olympus Global Open Photo Contest

Photogrammer – творча співдружність: Міжнародний фотоконкурс Olympus Global Open Photo Contest

До 26 лютого 2018 року проходить прийом фоторобіт на Міжнародний фотоконкурс Olympus Global Open Photo Contest. В фотоконкурсі можуть прийняти участь усі бажаючі.

Подробнее
Комментарии: 0

Міжнародний фотоконкурс Sony World Photography Awards

В 2017 році Міжнародний конкурс фотографій від SONY відсвяткував свою десяту річницю.

Photogrammer - творча співдружність: Міжнародний фотоконкурс Sony World Photography Awards

Цього року фотографи-переможці Міжнародного фотоконкурсу Sony World Photography Awards матимуть змогу поїхати до Лондона на церемонію нагородження, де і отримають свої призи.

Подробнее
Комментарии: 0

Кращий професіональний фотограф Європи 2018 року

Федерація європейських фотографів оголошує про прийом заявок на участь у конкурсі «Фотограф року».

Photogrammer - творча співдружність: Федерація європейських фотографів оголошує про прийом заявок на участь у конкурсі «Фотограф року».

Метою фотоконкурсу є сприяння розвитку професії фотографа, підняття рівня професійних стандартів та надання підтримки тим, хто працює в сфері фотографії у відповідності з найвищими стандартами якості та професіоналізму.

Подробнее
Комментарии: 0

Всеукраїнський конкурс спортивної фотографії

Організатором Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії є Національний олімпійський комітет України.

Конкурс проводиться з метою популяризації та розвитку олімпійського руху, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян, підняття престижу українського спорту та залучення населення України до занять спортом.

Подробнее